home kontakt sitemap
 
Kontaktujte nás
Navštívte náš E-SHOP
Cenník a produktový katalóg
Pokládka rohože
Dotykový regulátor DEVIreg Touch

O spoločnosti

Spoločnosť TermoConsult ponúka komplexné služby v oblasti elektrických vykurovacích systémov (ako podlahového termokáblového vykurovania, ochranných termokáblových systémov pred snehom a ľadom, konvektorového vykurovania, vykurovania sálavými panelmi, elektrického ohrevu teplj vod) a klimatizácie.

Komplexnosť firmy nie je lne v jej zameraní, ale aj v zábere služieb:

  • Individuáneho technického poradenstva prípadne len konzultácie
  • Technického návrh a projektovho spracovania
  • Špecializovaného predaja
  • Doávky materiálu
  • Odbornej montáže
  • Uvedenia do prevádzky
  • Záručného a pzáručného servisu 

 

Zabezpečuje komplexnú činnosť pre zakaznikov a firmy, kotrá spočíva v návrhu najvhodnejšieho systemu vykurovania vrátane regulácia s vyšpecifikovaním všetkých prvkov komponentov potrebných pre jeho realizáciu.

 

Spoločnosť TermoConsult, s.r.o. spolupracuje s renomovanými výrobcami komponentov elektrických vykurovacích systémov, ako napr. DEVI, Raychem, Redwell, Atlantic, atď

 

V rámci komplexného riešenia spoločnosť TermoConsult, s. r. o. rozšírila ponuku svojich služieb o realizáciu skladby podláh pre el.podlahové vykurovacie systémy (tepelná izolácia, kari siete, betónové potery).

 

Individuálna konzultácia zdarma

Pokiaľ máte možnosť, doporučujeme Vám využiť osobnú konzultáciu v našej obchodnej kancelárií v Ružovej dolina 10 Bratislava, kde Vám budeme schopní odpovedať na Vaše otázky prípadne ukázať modely vykurovacích systémov a vysvetliť Vašu konkrétnu problematiku. Radi Vám poradíme pri celkovom rozhodovaní o koncepcii vykurovania.

Prípadne sa môžeme dohodnúť na konzultácií aj priamo u Vás na mieste, kam prídeme my za Vami.

Náš kontakt: tconsult(at)tconsult.sk, 02/ 5564 2134, resp. 0911 412 303

Špecializobvaný predaj

Špecializovaný predaj termokáblových systémov DEVI, Raychem, sálavých panelov Redwell a klimatizačných systémov Toschiba a LG. Pri dodržaní montážnych inštrukcií a záručných podmienok platí predĺžená záruka produktov i pri montáži svolpomocou.

Odborná montáž a projektové spracovanie

U zložitejších vykurovacích resp. klimatizačných systémov, ako je napr. elektrické podlahové vykurovanie a klimatizácia celého domu, ponúkame dodávku vrátane montáže a projektového spracovania. V prípade požiadaviek klienta dodáme a zrealizujeme celú skladbu podlahových vrstiev od tepelnej izolácie cez separačnú fóliu a kari sieť až po zaliatie betónovým poterom.

Montážna skupina

Radi Vám bezplatne vypracujeme návrh vhodného vykurovacieho systému pre konkrétnu aplikáciu. Zakladáme si na promptnom zabezpečení dodávok a montáže, plne rešpektujúc požiadavky harmonogramu výstavby, prípadne renovácie Vášho objektu, alebo priestoru. Samozrejmosťou je zabezpečenie servisu našich dodávok.

V prípade akýchkoľvek otázok v oblasti vykurovania Vám radi poradíme